Peki buradaki olay nedir?
Bebek Geliyorum Demez

Bebek Geliyorum Demez

Bebek Geliyorum DemezJan. 21, 2019Turkiye93 Min.4.4
Oyunuz: 0
0 0 votes

Fragman Videosu

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Açıklama

Bebek Geliyorum Demez izle Bebek Geliyorum Demez Full izle Bebek Geliyorum Demez, hayallerinin peşinden koşan genç bir kadının hamile olduğunu öğrenmesiyle birlikte değişen hayatını konu ediyor. Bebek Geliyorum Demez izle Yerli Film Kocası Alper ile mutlu bir hayatı olan Beste’nin en büyük hayali yazar olmaktır. Hayallerinin peşinden koşmaya karar veren genç kadın kurumsal hayattan kurtularak ilk adımı atar. Tam da bu sırada beklenmedik bir durum ile karşı karşıya kalır. Hamile olduğunu öğrenen Beste’nin hayatı tamamen değişir. Bu güzel sürpriz sadece onun ve kocası Alper’in hayatını değiştirmekle kalmaz, takıntılı ailelerinin ve birbirinden garip arkadaşlarının hayatını da derinden etkiler. Mide bulantıları, uyku basmaları ve birbirinden komik olaylar eşliğinde bir hamilelik geçiren Beste, bebeği ile birlikte hayallerine de kavuşabilecek mi?
Yönetmen koltuğunda Hakan Cigaoğlu’nın oturduğu filmin başrolünü Başak Parlak ve Ali İl üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Cezmi Baskın, Seray Gözler, Sema Atalay, Mehmet Ali Kaptanlar, Feride Çetin, Melih Selçuk ve Serkan Acay gibi isimler yer alıyor.

Orijinal İsmiBebek Geliyorum Demez
IMDb Puanı4 646 Oy
TMDb Puanı6 1768 Oy
Paylaşımlar 0

Benzer Başlıkları

Fakir Bir Hint Fakirinin
Lego Filmi 2
Recep İvedik 6
Angry Birds 2
Christopher Robin
Aşk Bu mu?
Instant Family Anlık Aile
3 Vakte Kadar
Deliler
(The Nut Job) Fındık İşi 2
Müsadenizle Büyükler
Bad Boys 4

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

// reset Liked /* delete_post_meta($post->ID, '_user_liked'); delete_post_meta($post->ID, '_user_IP'); delete_post_meta($post->ID, '_post_like_count'); */?>