Peki buradaki olay nedir?
Bıçak Sırtı

Bıçak Sırtı

Jun. 25, 1982USA117 Min.R
Oyunuz: 0
0 0 votes

Fragman Videosu

Yönetmen

Ridley Scott
Yönetmen

Oyuncular

Açıklama

Bıçak Sırtı izle Bıçak Sırtı full izle Uzaydaki bir madende çalışan androidler, kaçıp dünyada rehine alıyorlar. Rick Deckard (Harrison Ford)’ın işi onları bulup yok etmektir. Kaçanları ararken, anroidlerle insanları biribirinden ayırmak zorundadır. Aramaları sırasında kopya insanları, yani androidleri yapan şirket Tyrell Corporation hakkında gizli bilgiler elde ediyor.
Görsel olarak muhteşem, yoğun aksiyon sahnelerine sahip ve yapımından bu yana güçlü bir etkiye sahip olan Ridley Scott’ın Bladerunner’ı, uzatılmış ve daha önce asla görülmemiş özel efektlere sahip Son Versiyon’u ile karşınızda. 21.Yüzyıl Dedektifi Rick Deckard rolünde Harrison Ford erkeksilik ve incinebilir bir varlıkla bu tarz sahibi kara gerilime imza atıyor. İleri teknoloji bir dünyada şehrin dışında ve sosyal dejenerasyonla dolu bir gelecekte Deckard, kaçak ve katil replikaların peşindedir – ve kısa süre içerisinde ruhunu teslim edeceği esrarengiz bir kadına doğru yol almaya başlamıştır.

Orijinal İsmiBlade Runner
IMDb Puanı8.2 628,731 Oy
TMDb Puanı7.9 7567 Oy
Paylaşımlar 0

Benzer Başlıkları

Geleceğe Dönüş
Jurassic World
Kral Arthur : Kılıç Efsanesi
Grinin Elli Tonu
Büyük İskender
Ölüm Yarışı 2
Örümcek Ağındaki Kız
Mogli Orman Çocugu
Testere 8: Jigsaw Efsanesi
Canavarın Çağrısı
Yıldız Savaşları: Jedi’nin Dönüşü
Operation Finale

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

// reset Liked /* delete_post_meta($post->ID, '_user_liked'); delete_post_meta($post->ID, '_user_IP'); delete_post_meta($post->ID, '_post_like_count'); */?>