Peki buradaki olay nedir?
Felekten Bir Gece 3

Felekten Bir Gece 3

May. 23, 2013USA100 Min.R
Oyunuz: 0
0 0 votes

Fragman Videosu

Açıklama

Felekten Bir Gece 3 izle Felekten Bir Gece 3 full izle Felekten Bir Gece 3 türkçe dublaj izle Kurt sürüsünün Bangkok’u birbirine kattığı o meşhur gecenin üzerinden iki sene geçmiştir. yıl geçmiştir. Phil, Stu ve Doug evlerinde kendi hallerinde, dertsiz ve ‘olaysız’ biçimde yaşamaktadırlar. Eski dosyalar kapanmış, dövmeler lazer ışınlarına teslim edilmiştir. Bela paratoneri Leslie Chow ise Tayland’da bir hapisanededir. Sürünün 3 erkeği neredeyse normal bir hayat sürerken, pek tabii Alan bu durumdan hiç memnun değildir.
Belalı gecelerden sonra Alan ilaçlarını almayı bırakmış ve kendisini doğasına bırakmıştır ki bu Alan için, sınırsız, sağduyusuz, filtresiz bir haya demektir! Kişisel bir krizin ortasına düşen kahramanımız en sonunda yardım almaya karar verir ama en önemli sorumluluk en iyi 3 dostunun omuzundadır! Hangover film serisinin üçüncüsü ve sonuncusu olan filmde bu sefer düğün ya da bekarlığa veda partisi yok. Filmin yönetmenliğini yine Todd Phillips üstlenirken, “Wolfpack” yine tabii ki Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha ve Zach Galifianakis’ten oluşuyor.

Orijinal İsmiThe Hangover Part III
IMDb Puanı5.8 270,632 Oy
TMDb Puanı6.1 5190 Oy
Paylaşımlar 0

Benzer Başlıkları

Kötü Komşular
Evde Tek Başına 4
Crazy Rich Asians
Amazon’da Fırtına
Canavar Kamyonlar
Ailecek Şaşkınız
Hediye Operasyonu
Kırmızı Başlıklı Kız
Açlıktan Ölme Oyunları
Olanlar Oldu
Geleceğe Dönüş 3
Shelly: Dört Ayaklı Şampiyon

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

// reset Liked /* delete_post_meta($post->ID, '_user_liked'); delete_post_meta($post->ID, '_user_IP'); delete_post_meta($post->ID, '_post_like_count'); */?>