Peki buradaki olay nedir?
Hayvan Mezarlığı 2019

Hayvan Mezarlığı 2019

Apr. 05, 2019US. 7.9
Oyunuz: 1
6.3 3 votes

Fragman Videosu

Yönetmen

Oyuncular

Jason Clarke isLouis Creed
Louis Creed
Amy Seimetz isRachel Creed
Rachel Creed
John Lithgow isJud Crandall
Jud Crandall
Jeté Laurence isEllie Creed
Ellie Creed
Lucas Lavoie isGage Creed
Gage Creed
Hugo Lavoie isGage Creed
Gage Creed
Obssa Ahmed isVictor Pascow
Victor Pascow

Açıklama

Hayvan Mezarlığı izle 2019 Türkçe Dublaj Hayvan Mezarlığı full izle Doktor Louis Creed (Jason Clarke), eşi Rachel Creed (Amy Seimetz) ve 2 çocuğuyla birlikte şehir merkezinden uzakta müstakil bir eve taşınmıştır. Müthiş bir ormanın içinde bulunan evin arazisi, dışarıya gösterdiğinden çok daha fazlasını saklamaktadır. Yan taraftaki evcil hayvan mezarlığının laneti, Creed ailesinin üzerine çökecektir.
Stephen King’in romanından uyarlanan Hayvan Mezarlığı, ilk olarak 1989’da sinemaya uyarlanmıştı. Son dönemde kitapları sık sık sinemaya uyarlanan Stephen King’in korku dolu bir romanı daha beyaz perdeye uyarlanıyor. Hem de ikinci kez! Stephen King’in 1983 tarihli romanına dayanan Hayvan Mezarlığı, Creed ailesinin tuhaf ve ölümcül deneyimlerini anlatıyor. Hayvan Mezarlığı 2019 izle Pet Sematary izle Bir araba kazasında hayatını kaybeden küçük oğlunu geri getirebilmek için onu eski bir mezarlığa gömen acılı baba dehşetin bambaşka bir boyutuyla tanışacaktır. Romanın 1989 yılında Mary Lambert tarafından çekilmiş ilk uyarlamasında eleşitmenler ve izleyiciler filmin başarısı konusunda ikiye bölünmüşlerdi. Yeni uyarlamada yönetmenler Kevin Kolsch ve Dennis Widmyer’in seyirciyi korkudan zıplatmaktansa filmin psikolojik gerilim boyutunu ön plana çıkaracağı düşünülüyor.

Orijinal İsmiPet Sematary
IMDb Puanı6.5 43535 Oy
Paylaşımlar 0

Benzer Başlıkları

Sığınak 1
Jaws – Köpekbalığı
Traffik
Gerçek Efsaneler
Son Durak 2
Halloween 3
Kurt Kapanı 2
Kötülük İçinde
Karanlıklar Ülkesi 4: Uyanış
Arınma Gecesi
Biri Beni Isırdı
Ölümcül Deney

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

// reset Liked /* delete_post_meta($post->ID, '_user_liked'); delete_post_meta($post->ID, '_user_IP'); delete_post_meta($post->ID, '_post_like_count'); */?>