Peki buradaki olay nedir?
Koyver Gitsin

Koyver Gitsin

Jul. 16, 2019Turkiye117 Min.6
Oyunuz: 10
7.5 2 votes

Fragman Videosu

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Açıklama

Koyver Gitsin izle Koyver Gitsin Full izle Genç bir adam olan Samet, sevdiği kadın ile evlenmenin hayalini kurar. Samet’in hayallerini gerçekleştirip, evlenebilmesi için gereken parayı bulması gerekir. Fakat önünde sadece 3 günü vardır. Koyver Gitsin izle Yerli Film Talihsiz adam ya gereken parayı bulacak ya da hayallerine veda edip aşkını kalbine gömecektir. Gereken parayı bulmak için ağabeyi olarak gördüğü Ferhat ile plan yapan Samet başına geleceklerden bihaberdir. Hayatta tek güvendikleri insan olan Settar Hoca bile onları bu tehlikeli yolcuklarından alıkoyamaz. Gereken parayı bulmak için yola koyulan Samet ve Ferhat hayatlarının bu en uzun 3 gününde kendilerini birbirinden zor maceralar içerisinde bulur.
Yapımcılığını Serkan Bircan’ın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Kemal Danacı oturuyor. Filmin senaryosu ise Ömer Gecü’ye ait. Komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Seymen Aydın, Onur Yaprakçı, Kübra Dilara Çelen, Çetin Altay, Sinan Bengier gibi ünlü isimlerin yanında Gladyatör ve Skyfall filmlerinden tanıdığımız Hollywood yıldızı Mike Mitchell’da yer alıyor.

IMDb Puanı6 2234 Oy
TMDb Puanı6 446 Oy
Paylaşımlar 0

Benzer Başlıkları

Budala Dedektif 2
The Beach Bum
Ninja Kaplumbağalar 4
Liseli Polisler 2
Kral Şakir Oyun Zamanı
Köfte Yağmuru 2
Cehennem Silahı 3
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden
Gerçek Kesit Manyak
Çılgın Hırsız 2
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?
Keloğlan Yeni Masal

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

// reset Liked /* delete_post_meta($post->ID, '_user_liked'); delete_post_meta($post->ID, '_user_IP'); delete_post_meta($post->ID, '_post_like_count'); */?>