Peki buradaki olay nedir?
Rocketman

Rocketman

Jan. 22, 2019Turkiye117 Min.7.9
Oyunuz: 0
6 1 vote

Fragman Videosu

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Açıklama

Rocketman izle türkçe dublaj Rocketman full izle Sir Elton John’un (Taron Egerton) Kraliyet Müzik Akademisi’nden süper yıldızlığa yükseldiği yıllar ve Bernie Taupin’le (Jamie Bell) olan ortaklığı filmde konu ediliyor. Rocketman izle Rocketman filminden beklenen ilk video yayınlandı. Müzik sektörünün en önemli isimlerinden olan ve ölümsüz parçalara imza atan Elton John’un Royal Müzik Akademisi’nden bir dahi olarak çıkıp süperstarlık basamaklarını tırmanması ve söz yazarı Bernie Taupin ile olan işbirliği sürecini konu alıyor.

Filmde Bernie Taupin’i BAFTA ödüllü Jamie Bell canlandırırken, Elton John’un sevgilisi ve menajeri John Reid rolünde ise Game of Thrones’un merhum Robb Stark’ı Richard Madden bulunuyor. Elton John’un annesine ise “Jurassic World” serisiyle çıkış yakalayan Bryce Dallas Howard hayat verecek. Filmin yapımcılarının, filmde Elton John hakkında hiçbir karanlık tarafın anlatılmasından kaçınmadıkları ve bu nedenle 18 yaş üstü bir filmin ortaya çıkabileceği söylentiler arasında yer alıyor. Bu nedenle film ilk +18 müzikal filmi olma niteliğini taşıyor.

Orijinal İsmiUntitled Marvel Project
IMDb Puanı7.9 2323 Oy
TMDb Puanı8.1 446 Oy
Paylaşımlar 0

Benzer Başlıkları

Labirent Son İsyan
Rampage Büyük Yıkım
Kar
Paris’te Son Tango
On the Basis of Sex
Kapımdaki Aşk
Aşk Bu mu?
Dul Kadınlar
Don Kişot’u Öldüren Adam
Fakir Bir Hint Fakirinin
Bigger
Kayıp Aranıyor Searching

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

// reset Liked /* delete_post_meta($post->ID, '_user_liked'); delete_post_meta($post->ID, '_user_IP'); delete_post_meta($post->ID, '_post_like_count'); */?>