Peki buradaki olay nedir?
Rocketman

Rocketman

Jul. 21, 2019Turkiye117 Min.7.9
Oyunuz: 0
6 1 vote

Fragman Videosu

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Açıklama

Rocketman izle türkçe dublaj Rocketman full izle Sir Elton John’un (Taron Egerton) Kraliyet Müzik Akademisi’nden süper yıldızlığa yükseldiği yıllar ve Bernie Taupin’le (Jamie Bell) olan ortaklığı filmde konu ediliyor. Rocketman izle Rocketman filminden beklenen ilk video yayınlandı. Müzik sektörünün en önemli isimlerinden olan ve ölümsüz parçalara imza atan Elton John’un Royal Müzik Akademisi’nden bir dahi olarak çıkıp süperstarlık basamaklarını tırmanması ve söz yazarı Bernie Taupin ile olan işbirliği sürecini konu alıyor.

Filmde Bernie Taupin’i BAFTA ödüllü Jamie Bell canlandırırken, Elton John’un sevgilisi ve menajeri John Reid rolünde ise Game of Thrones’un merhum Robb Stark’ı Richard Madden bulunuyor. Elton John’un annesine ise “Jurassic World” serisiyle çıkış yakalayan Bryce Dallas Howard hayat verecek. Filmin yapımcılarının, filmde Elton John hakkında hiçbir karanlık tarafın anlatılmasından kaçınmadıkları ve bu nedenle 18 yaş üstü bir filmin ortaya çıkabileceği söylentiler arasında yer alıyor. Bu nedenle film ilk +18 müzikal filmi olma niteliğini taşıyor.

Orijinal İsmiUntitled Marvel Project
IMDb Puanı7.9 2323 Oy
TMDb Puanı8.1 446 Oy
Paylaşımlar 0

Benzer Başlıkları

Tanrı ile Günah ve Cezaya : İki Dünya
Angel Has Fallen
Vampir Kız Kardeşler 2
Tutku İmparatorluğu
Zathura: Bir Uzay Macerası
Mucize 2 Aşk
Haklı İntikam
Yalan Labirenti
Logan
Billionaire Boys Club
Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz
Efsane Dörtlü 1

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

// reset Liked /* delete_post_meta($post->ID, '_user_liked'); delete_post_meta($post->ID, '_user_IP'); delete_post_meta($post->ID, '_post_like_count'); */?>