Peki buradaki olay nedir?
Transformers 7

Transformers 7

Jun. 26, 2019USA96 Min.8.1
Oyunuz: 10
7.3 16 votes

Fragman Videosu

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Josh Duhamel isWilliam Lennox
William Lennox
Tyrese Gibson isRobert Epps
Robert Epps

Açıklama

Transformers 7 izle türkçe dublaj Transformers 7 full izle 2017’den itibaren birer yıl arayla vizyona girecek olan üç yeni Transformers filminin vizyon tarihleri açıklandı. Serinin yeni filmleri gişede önemli rakiplerle karşı karşıya gelecek.

1980’li yıllarda popüler bir oyuncak serisi olarak yoluna başlayan Transformers, geçtiğimiz yıllarda beyaz perdeye taşındı ve şu ana kadar çıkan dört filmi ile Hollywood’un en başarılı film serileri arasına girmeyi başardı. Michael Bay öncülüğünde hazırlanan Transformers filmleri eleştirmenler tarafından pek beğenilmese de, filmlerin gişede yakaladığı büyük başarı devam filmlerinin yolunu açtı. Transformers serisinin hem live-action hem de animasyon filmlerini kapsayan 10 yıllık planını geçtiğimiz aylarda açıklayan Paramount, bugün üç yeni Transformers filminin çıkış tarihini paylaştı. Paramount tarafından yayınlanan açıklamaya göre; 23 Haziran 2017’de Transformers 5, 8 Haziran 2018’de Transformers 6 ve 28 Haziran 2020’da Transformers 7 gösterime girecek.
Orijinal İsmiTransformers 7
IMDb Puanı8.0 99,843 Oy
TMDb Puanı7.1 9999 Oy
Paylaşımlar 8

Benzer Başlıkları

Peppermint intikam Meleği
Star Wars 9 Yıldız Savaşları Bölüm 9
Dünya Savaşı Z 2
Godzilla: Canavarların Kralı
Ölümcül Labirent The Escape Room
Wiro Sableng 212 Warrior
Don Kişot’u Öldüren Adam
Büyük Ejderha
Gelecek Dünya
Bizim Köyün Şarkısı
Başlat Ready Player One
Öldürme Arzusu

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

// reset Liked /* delete_post_meta($post->ID, '_user_liked'); delete_post_meta($post->ID, '_user_IP'); delete_post_meta($post->ID, '_post_like_count'); */?>