Peki buradaki olay nedir?
Zifir-i Azap

Zifir-i Azap

KorkuSep. 07, 2018Turkey95 Min.N/A
Oyunuz: 0
10 1 vote

Fragman Videosu

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Açıklama

Zifir-i Azap izle Zifir-i Azap full izle  kısa yoldan para kazanmak için  kısa yoldan para kazanmak için arkadaşları ile define aramaya giden Hakan’ın yaşadığı korkunç olayları konu ediyor. Hakan, zengin olmanın hayali ile yaşayan hırslı bir adamdır. Kısa yoldan para bulmanın derdine düşen Hakan, bunun için her şeyi yapmaya göze alır. Zifir-i Azap izle Para kazanma hırsı yüzünden adeta gözü dönmüş olan Hakan farkında olmadan arkadaşlarını da etkiler. Hakan, arkadaşlarını da yanına alarak define bulmak için bilmedikleri bir sona doğru yola koyulur. Çıktıkları bu yolculuk onların hayatının alt üst eder. Boyabat Kalesi’ne varan yolculukları ölümün soğuk yüzü ile karşı karşıya kalmalarına neden olur. Aklın sınırlarını zorlayan yolculukları bin yılı aşkın süredir toprağın altında bekleyen tılsımlı bir gömüye varır. Ancak bu lanetli keşif Hakan’ın umduğu gibi onu zengin edip hayatını kurtarmayacak, hayatını kara ve korkunç bir kabusa çevirecektir.
Korku ve gerilim türündeki “Zifir-i Azap” filminin yönetmen koltuğunda Haydar Işık oturuyor. Yapımı 11 K Film’e ait olan filmin senaryosunu ise Özlem Bölükbaşı kaleme alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Ümit Acar, Burhan Çelik, Ayberk Yılmaz, Ömer Konakçı, Mehmet Aydoğmuş, Ömer Baran gibi isimler yer alıyor.

IMDb PuanıN/A N/A Oy
TMDb Puanı6.1 314 Oy
Paylaşımlar 0

Benzer Başlıkları

Cebimdeki Yabancı
Kızıl Serçe
Gece Dünyayı Yuttuğunda
Eski Evdeki Büyülü Saat
Küçük Bir Rica
El Royale’de Zor Zamanlar
Pokémon Detective Pikachu
İstasyon
The Little Stranger
Sessiz Bir Yer
Şahıs 46
Yeni Mutantlar

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

// reset Liked /* delete_post_meta($post->ID, '_user_liked'); delete_post_meta($post->ID, '_user_IP'); delete_post_meta($post->ID, '_post_like_count'); */?>