Anthony Anderson

Çığlık 4
6.2

Çığlık 4

Çığlık 4 izle Çığlık 4 full izle Çığlık 4 türkçe dublaj izle Olayların ardından 10 yıl geçmiştir. Sidney Prescott, olanların yükünü yazarak atlamayı başarmıştır. Bundan sonraki hayatını huzurlu geçirmeyi planlamaktadır; ta ki kabusu tekrar başlayana kadar!
Transformers
7.1

Transformers

Transformers izle Transformers full izle Cybertron gezegeni başka mekanizmalara kolayca dönüşebilme yeteneğine sahip olan robotların gezegenidir. Bu robotlara Transform denir. Her Transformer’in kendine özgü bir dönüşerek değişme şekli vardır.Transformer’lar iki farklı kampa bölünmüşlerdir. Bir tarafta kısaca Autobotlar denen iyi robotlar vardır. Diğer tarafta ise şeytani ruhlu ve kötü niyetli Decepticonlar vardır. Cybertron gezegeninde Energon Küpleri adı verilen yakıt stoklarının azalması ...
Gerçek Efsaneler 2
4.2

Gerçek Efsaneler 2

Gerçek Efsaneler 2 izle Gerçek Efsaneler 2 full izle Gerçek Efsaneler 2 türkçe dublaj izle Amy Amfield ismindeki üniversite öğrencisi okulunu bitirmek için çok çalışır.Yaptığı bir proje, gerçeğe dönüşürken üniversitede okuyan öğrenciler korku dolu dakikalar yaşar.