Billy Bob Thornton

Katil Avcısı Hunter Killer
10

Katil Avcısı Hunter Killer

Hunter Killer izle Türkçe Dublaj Hunter Killer Full izle Amerikan Donanma komandoları, henüz testleri tamamlanmamış bir denizaltı ve onun kaptanı ile işbirliği yaparak kaçırılan Rusya başkanını kurtarmak için yola koyulur. Katil Avcısı Hunter Killer izle Yönetmenliğini Donovan Marsh ve Karina Kostadinova ikilisinin üstlendiği film, Katil Avcısı  izle Don Keith'in romanından Peter Craig tarafından uyarlandı. Filmin oyuncu kadrosunda Billy Bob Thornton, ...
Yeni Yıl Soygunu 2
5.6

Yeni Yıl Soygunu 2

Yeni Yıl Soygunu 2 izle Yeni Yıl Soygunu 2 full izle Yeni Yıl Soygunu 2 türkçe dublaj izle Willie ve Marcus bir yılbaşı gecesi daha soygun yapma peşindedir. Ancak bu amaçlarını gerçekleştirmeleri pek kolay olmayacaktır.
Yeni Yıl Soygunu
7.1

Yeni Yıl Soygunu

Yeni Yıl Soygunu izle Yeni Yıl Soygunu full izle Yeni Yıl Soygunu türkçe dublaj izle Willie ve Marcus, yılbaşı tatilinde Noel Baba kılığına girerek bir alışveriş merkezinde soygun yapmayı planlar. Sempatik görünümleriyle insanları kolayca etkileyebilen ikilinin tüm planları, karşılarına çıkan 8 yaşındaki bir çocuk yüzünden altüst olur.