Connor Paolo

Vampir Cehennemi 2
5.3

Vampir Cehennemi 2

Vampir Cehennemi 2 izle Vampir Cehennemi 2 full izle Vampir Cehennemi 2 türkçe dublaj izle Yeni Cennet, yeniden canlandırılmış bir Kardeşlik ve yeni Vampir liderleri tarafından yok edildiğinde; Martin kendini Amerika'nın çorak topraklarında; ona rehberlik etmesi için akıl hocasının ve efsanevi vampir avcısı Mister'ın silik bir anısıyla yalnız bulur.
Vampir Cehennemi
6.5

Vampir Cehennemi

Vampir Cehennemi izle Vampir Cehennemi full izle Vampir Cehennemi türkçe dublaj izle Ülkenin ekonomik ve politik çöküşünden önce normal bir genç çocuk olan Martin, vampirlerin ve aşırı dincilerin ele geçirdiği dünyada yalnız kalmıştır. Kendisine yardım eden ve vampirlerden kurtulma yöntemlerini öğreten gizemli, karizmatik 'Beyefendi' ile ülkeyi baştan başa dolaşacakları tehlikeli bir maceraya atılırlar. Amaçları Kanada sınırında olduğu söylenen Yeni Cennet'e ...
Büyük İskender
5.6

Büyük İskender

Büyük İskender izle Tarihin en büyük komutanlarından birisi olan Büyük İskender çok kısa bir sürede Pers İmparatorluğunu yıkarak Makedon krallığını uçsuz bucaksız sınırlara kavuşturacaktır. Bunu yaparken sevgilisi ve veziri Hephaestin'un yardımını görecektir. Filmde İskender'in aşk, hırs ve savaşları anlatılıyor.