William Feng

Dedektif Dee 3 : Dört Cennetli Krallık
6.3

Dedektif Dee 3 : Dört Cennetli Krallık

Dedektif Dee 3 : Dört Cennetli Krallık izle Dedektif Dee 3 : Dört Cennetli Krallık full izle Dedektif Dee 3 : Dört Cennetli Krallık altyazılı izle Bir çok cinayeti aydınlanmasında büyük rol oynayan Dedektif Dee, işinde son derece profesyonel biridir. Son yaptığı delil araştırmasında istemeden de olsa başı büyük bir belaya girecektir. Çin imparatoriçesi olarak bilinen Wu, dedektifi suçlu görmektedir. ...
Maymun Kral 3: Kadın Krallığı
9

Maymun Kral 3: Kadın Krallığı

maymun kral 3 izle türkçe dublaj maymun kral 3 Kadın Krallığı full izie Seyahat eden bir keşiş ve takipçileri kendilerini sadece kadınların yaşadığı bir arazide sıkışmış bulurlar.
Maymun Kral 2
6.0

Maymun Kral 2

Maymun Kral 2 izle Maymun Kral 2 full izle Maymun Kral 2 türkçe dublaj izle Cennet'in yok oluşunun üzerinden tam 500 yıl geçmiştir. Tanrıça Buda'nın emri üzerine Budist yazılarını bulmak için Xuanzang adında bir kesiş görevlendirilir. Ama bu görev onun için hiç kolay olmayacaktır.
Genç Dedektif Dee: Deniz Ejderhası
6.5

Genç Dedektif Dee: Deniz Ejderhası

Genç Dedektif Dee: Deniz Ejderhası izle Genç Dedektif Dee: Deniz Ejderhası full izle Genç Dedektif Dee: Deniz Ejderhası altyazılı izle Ortaya çıkardığı yolsuzluklar yüzünden sevilmeyen kişi ilan edilen dedektif Dee, başka bir bölgeye sürgüne gönderilir. Burada şehri tehdit eden denizdeki bir canavarı ve onun gücünü araştırmakla görevlendirilen Dee, çarpıcı deliller elde edecektir.