Keishi Otomo

Rurouni Kenshin 3 : Efsanenin Sonu
7.6

Rurouni Kenshin 3 : Efsanenin Sonu

Rurouni Kenshin 3 : Efsanenin Sonu izle Rurouni Kenshin 3 : Efsanenin Sonu full izle Rurouni Kenshin 3 : Efsanenin Sonu türkçe dublaj izle Kenshin Himura (Takeru Satô) kılıç ustası bir suikastçıdir. Ezeli düşmanı Makoto Shishio ile mücadele vermektedir. Ancak bu defa amacı daha farklıdır. Meiji hükümetine karşı yapılan saldırıları engellemektir. Ülkenin geleceği de Himura’nın mücadelesine bağlıdır.
Rurouni Kenshin 2 : Kyoto Cehennemi
7.7

Rurouni Kenshin 2 : Kyoto Cehennemi

Rurouni Kenshin 2 : Kyoto Cehennemi izle Rurouni Kenshin 2 : Kyoto Cehennemi full izle Rurouni Kenshin 2 : Kyoto Cehennemi türkçe dublaj izle Usta suikastçı Kenshin Himura, acımasız şeytani düşmanı Makoto Shishio’ya karşı durmaktadır. Bu kez amacı, Meiji hükümetine yönelik saldırıları engellemektir. Ülkenin kaderi Kenshin’in kılıcını ne kadar ustalıkla kullanacağına bağlıdır.
Rurouni Kenshin 1 : Kökenler
7.6

Rurouni Kenshin 1 : Kökenler

Rurouni Kenshin 1 : Kökenler izle Rurouni Kenshin 1 : Kökenler full izle Rurouni Kenshin 1 : Kökenler türkçe dublaj izle Eski efsanevi suikastçı Kenshin Himura (Takeru Sato) artık gezgin bir samuray haline gelmiştir. Geçmişte yaptıkları yüzünden kefareti olarak artık yardıma ihtiyacı olanları korur. Bu süre zarfında Kenshin Himura Kaoru Kamiya (Emi Takei) ona yardımcı olurlar. Kenshin'nin şiddet dolu geçmişi ...