Patricia Joyes

Testere 7
5.6

Testere 7

Testere 7 izle Testere 7 full izle Jigsaw’un ölümcül oyunları devam ederken, Jigsaw’dan kurtulan bir grup insan kendilerine yardımcı olmak için destek ararlar ve bu kişi Bobby Dagen’den başkası değildir... Dagen, Jigsaw’dan kurtulmuş nadir insanlardan biridir ve sahip olduğu bazı gizli sırlar yeni bir dehşet dalgası yaratacaktır...
Gerçek Efsaneler 2
4.2

Gerçek Efsaneler 2

Gerçek Efsaneler 2 izle Gerçek Efsaneler 2 full izle Gerçek Efsaneler 2 türkçe dublaj izle Amy Amfield ismindeki üniversite öğrencisi okulunu bitirmek için çok çalışır.Yaptığı bir proje, gerçeğe dönüşürken üniversitede okuyan öğrenciler korku dolu dakikalar yaşar.
Küp
7.2

Küp

1997

Küp

Küp izle Küp full izle Küp türkçe dublaj izle Küp altyazılı izle Küp 720p izle 6 kişi uyandıklarında kendilerini garip bir yerde bulurlar. Burası içiçe geçmiş küp şeklindeki odalardan oluşan bir hapishaneye benzemektedir. Dışarıya çıkmak için birlikte çaba sarfetmeleri ve ölümcül tuzaklardan kurtulmaları gerekecektir. Farklı karakterlerdeki insanlar için, üstelik korkunun pençesini enselerinde hissederlerken bu hiç de kolay değildir.