Raman Hui

Canavar Avı 2
5.3

Canavar Avı 2

Canavar Avı 2 izle Canavar Avı 2 full izle Canavar Avı 2 türkçe dublaj izle Canavar Avı 2 720p hd izle Canavar kraliçe ve erkek bir insandan bebek Huba dünyaya gelmiştir. Huba’da annesi gibi bir canavar olmuştur. İnsanlar yeni bir savaşa girmenin eşiğindedir. Canavarlara karşı herkes güçlerini birleştirmiş büyük bir savaş başlamıştır. Bunu öğrenen canavarlar ise tüm yeni doğan bebekleri ...
Canavar Avı
6.1

Canavar Avı

Canavar Avı izle Canavar Avı full izle Canavar Avı türkçe dublaj izle Canavar Avı 720p izle Bebek canavar Huba, canavar kraliçe ve insan adamdan doğma bir çocuktur. Canavarlar kendilerini sevmeyenler tarafından tehdit unsurudur. Bunu bilen canavarlar, yeni doğanları yakalamayı amaç edinmişlerdir.
Şrek 3
6.1

Şrek 3

Şrek 3 izle Şrek 3 full izle Sevimli yeşil dev kahramanımız Şrek'in maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Karısı Prenses Fiona'nın babası Kral Harold'ın hastalanması, Şrek için çok büyük bir soruna dönüşür. Ya bir an evvel Kral'ın yerine geçecek bir varis bulmak zorunda, ya da çok sevdiği bataklıktaki evinden ayrılarak tahta kendisi oturmak zorundadır.